265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

projekty z wentylacji

Mam do zrobienia kilka projektow z wentylacji na pwr, szukam studenta ktory robi za pieniadze takie projekty. Prosze o kontakt.

jestem kretynką i miałam iść na ekonomię, ale skończyłam na inżynierii środowiska. Za to mam bogatych rodziców i dają mi tyle kasy że wystarczy aby kupić kilka projektów. Jak skończę studia zamierzam otworzyć profesjonalne biuro projektowe podróżować po świecie i regularnie chodzić do fryzjera i kosmetyczki, aby godnie reprezentować owe biuro.

elokwentna wypowiedz oczywiscie od goscia, tylko anonimowo ludzie maja odwage obrazac innych, brawo! doprawdy zalosne...

Ciągnik też sprzedaje
http://www.allegro.pl/item834292977_ciagnik_zetor_k25_1951_rok_zabytek_okazja.html

marna prowokacja

widać że dexterowa wszystkie rozumy pozjadała, same elokwentne odpowiedzi idą z jej strony. Kupi projekt z wentylacji a potem będzie rysować nawiewniki fi300 bez skrzynek rozprężnych i przepustnic, ale ładną mową będzie podtrzymywać że projekt jest idealny, a na czym się może znać wykonawca rzucający przekleństwami i mało stylistycznie składający zdania.

ale się zapieniło - od razu widać że to prowokacja...

rzygac mi się chce. czy ktoś ma miskę?

skoro jestes dupa to chyba raczej powinno Ci sie chciec srac, a nie rzygac hahaha, chyba nie masz lepszego zajecia skoro wypisujesz takie bzdury nie na temat
p.s. wesolych swiat, choc z rozstrojem zoladka zapewne milo ich nie spedzisz
p.s.2 z projektami juz sobie dalam rade, wiec temat nieaktualny:)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.