273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

programy tej str

witam znalazłam na str wentylacji zakładkę gdzie można zamówić l cd z różnymi katalogami? czy rzeczywiście ich zamówienie jest bezpłatne??

Oczywiście Magdo są bezpłatne CD-iki, podobnie, jak katalogi drukowane, chociaż ich tak chętnie firmy nie rozdają. Produkcja katalogów na CD jest zdecydowanie niższa od wersji drukowanej. Wyobrażasz sobie, że Klienci będą płacić za katalogi??? Śmiało zamawiaj i oczekuj przesyłki. Część firm dorzuci Ci nawet notesik, czy długopisik.

.......... ta ciekawe która?
a katalogi na CD bezplatnie to wysylaja ale niewiele firm.
pozdrawiam

Te, które szanują potencjalnych Klientów wysyłają.

Potwierdzam
Wiekszość firm przysłało mi katalogi CD o które prosiłem. Nie od razu ale w ciągu miesiąca 90% dotarło.
Fajna sprawa. Pozdrawiam

tak

ja zamówiłem sobie katalogi i mam ich teraz całą masę, zupełnie za free, polecam ;)(a papierowe też czasem przysyłają, ostatnio dostałem całą knigę ze SMAYa w twardej oprawie) pozdrawiam ;)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.