Gość: jurekmed
2017-12-20 10:40
problem z dymiacym sasiadem
Sąsiad tam smrodzi przez komin ze popołudniem az strach wyjść na zewnątrz. Czy jest jakiś sposób na takiego jegomościa?
Podobno weszla ustawa antysmogowa i jakies progi niskiej emisji a ten smrodzi ze az widać czym się oddycha. Mam dzieci i się zaczynam bac. Przekonywałem do lepszego wegla tlumaczylem Gdzie to zglosic?
Gość: KL
2017-12-20 14:59
Re: problem z dymiacym sasiadem
Straż Miejska
Gość: leopi
2017-12-21 10:53
Do gimy do wydzialu srdowiskowego albo na police. Tez pale ekogroszkiem nota bene najlepszym na rynku węgiel sztygar i nie rumiem takich ludzi. Smrodzą i truja również siebie. Kilkanaście takich sezonwpodtruwania i raczysko murowane. A przecież dobrej jakosci ekogroszek można spalac czysto. Mowia ze dobry to drogi ale po podliczeniu kosztów całorocznych wyszlo mi ze tego lepszego spalam mniej niż mieszanki z brunatnym. Ludzi opamiętajcie się
Gość: Izydor
2017-12-28 11:46
Jednym jest to, jakiego komina używają. Na przykład kominy takie jak w Sand konstrukcje stalowe nie przepuszczają tyle osadu do atmosfery, bo są bardziej eko. Te stare kominy to tylko smoliły i smrodziły. A jak u sąsiada tylko czarny dym to znaczy, że pewnie pali plastikiem, albo oleistym drzewem z iglaków. Warto zgłosić coś takiego służbom. Powinien dostać mandat za zanieczyszczanie środowiska.