273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

problem z dymiacym sasiadem

Sąsiad tam smrodzi przez komin ze popołudniem az strach wyjść na zewnątrz. Czy jest jakiś sposób na takiego jegomościa?
Podobno weszla ustawa antysmogowa i jakies progi niskiej emisji a ten smrodzi ze az widać czym się oddycha. Mam dzieci i się zaczynam bac. Przekonywałem do lepszego wegla tlumaczylem Gdzie to zglosic?

Straż Miejska

Do gimy do wydzialu srdowiskowego albo na police. Tez pale ekogroszkiem nota bene najlepszym na rynku węgiel sztygar i nie rumiem takich ludzi. Smrodzą i truja również siebie. Kilkanaście takich sezonwpodtruwania i raczysko murowane. A przecież dobrej jakosci ekogroszek można spalac czysto. Mowia ze dobry to drogi ale po podliczeniu kosztów całorocznych wyszlo mi ze tego lepszego spalam mniej niż mieszanki z brunatnym. Ludzi opamiętajcie się

Jednym jest to, jakiego komina używają. Na przykład kominy takie jak w Sand konstrukcje stalowe nie przepuszczają tyle osadu do atmosfery, bo są bardziej eko. Te stare kominy to tylko smoliły i smrodziły. A jak u sąsiada tylko czarny dym to znaczy, że pewnie pali plastikiem, albo oleistym drzewem z iglaków. Warto zgłosić coś takiego służbom. Powinien dostać mandat za zanieczyszczanie środowiska.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.