265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

poszukuje dobrego

Jaki jest „bat” na tych co kopcą bez ustanku? U mnie już zaczeli bo noce pochlodnialy a z komina unosi się ciezka brazwa chmura
Nie ma czym oddychać. Ja ich przekonać i jak wybrać fajny ekogroszek którym nie będę trul okolicy. poszukuje

na takich to trzeba poskarzyc w odpiwednim miejscu. Sieja choroby. Takiemu to nie przetłumaczysz chociaż mnie się raz udało. Poszedłem do sąsiada mowie mu ze ustawa zakazuje palic brunatnym. Mowie mumasz tu worek węgla sztygar spróbuj. Zaskoczylo. Dwaj widzimy ze mniej się go spala, nieiel dumy, troszkę popiolu bez spieków i kamieni. Cena bez szalu ale można jazaakceptoac jak siewidzi takie niskie spalanie

Ten ekogroszek od nich ten zolty ultra to naprawdę ok. szok ze w markecie można go kupic bo człowiek zawsze sadzil ze tam to tylko szajs sprzedają – czase podjade po 5 woreczkow jak za pozno zamowie. Zamawiam w interencie sztygar.pl i dosarczaja pod drzwi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.