273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Pompy ciepła - praca mgr

Witam,

Temat - "Ocena warunków gwarantujących ekologiczną opłacalność stosowania sprężarkowych pomp ciepła"

Poszukuje pomocy w tym temacie. Może ktoś z Was pisał na ten temat? Szukam pomysłów na obszerny opis. Niestety na uczelni ku mojemu zdziwieniu jestem pierwszym studentem piszącym na ten temat i nie mam skąd zaczerpnąć podpowiedzi.

Ten temat wcale nie powinien być kłopotliwy, punktem wyjścia może być praca pompy ciepła powietrze/woda przy możliwe wysokiej sprawności w okresie grzewczym - te aspekty to: niskie potrzeby cieplne, odpowiednio zwymiarowana moc grzewcza, niskotemperaturowe zasilanie c.o., Możesz zmienić parametry i zobaczysz, jak punkt biwalencyjny cofa się w prawo - czyli pompa nie wytworzy tyle energii cieplnej, ile wymaga budynek. Wtedy konieczna jest praca dodatkowego urządzenia grzewczego.

Niezły temat pracy magisterskiej sobie wybrałeś, bardzo przypadł mi do gustu !
_________________
[url=http://imer-group.pl/betoniarki-profesjonalne-imer-group/]Betoniarki[/url]

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.