273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Ozonator domowy

Witam. Mam pytanie o ozonator powietrza - na ile jest skuteczny do oczyszczenia powietrza w domu i jaki ( przedział cenowy, wydajność, marka)
Dom mam stary, mieliśmy spory problem z wilgocią- został już wyeliminowany ale "zapach" jeszcze pozostał. Do tego moja córka okazała sie być alergiczką.
Stąd myslę o ozonatorze
Wpadłem na to jak robiłem ozonowanie w aucie- zdecydowanie lepiej sie oddycha - moze w domu też podobnie zadziała. Tylko czy kupię w miare wydajny i sprawny ozonator i w jakiej cenie - tak na uzytek domowy?

Jak masz problem z zapachem i jeszcze alergią to kup lepiej ozonator + jonizator w jednym bo ozonowanie robi sie co jakis czas i nie wolno przebywac w ozonowanym pomieszczeniu , a jak zastosujesz jonizator to działa podobnie a można jonizować cały czas. też pozbywa zapachu i grzybów jak ozonator
moja żona zamawiała tutaj http://www.medycynanaturalna.pl

Polecam te ozonatory maszynyparowe com/category/ozonatory/ z moich doświadczeń wynika że sobie chyba ze wszystkim poradzą :) W dodatku są bardzo mocne, bezawaryjne, mam 2 i służa mi już kupe czasu

Dobrą ofertę, bo dość szeroką i urozmaiconą mają w sklepie internetowym ozoneo.pl. Kupowałem tutaj jonizator na prezent dla teściów. Bardzo przypadł do gustu, zwłaszcza mamie, która już od dawna chciała zacząć stosować wodę alkaliczną.

U mnie niestety ozonator się nie sprawdził, musiałbym go przestawiać po domu. Już wolę zamówić ekipę z airozone. Na szczęście nie kupowałem, tylko pożyczyłem od siostry, u niej w mieszkaniu dużo lepiej się sprawdza na amłej powierzchni.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.