265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

opinie o firmach

chcialbym aby to forum sluzylo wymianie informacji o firmach z branzy,opinie prawdziwe negatywne jak i pozytywne ! bez reklam ! tego i tak jest dosc w emailach

znam jedna tak,nie polecam kiepsko i dziwnie placa "POWER"

Znam jedną dobrą firmę, to ta w ktorej pracuję, ale dla przyzwoitości nie mogę podać jej nazwy, bo byłaby to reklama. Pozdrowienia dla wszystkich z branży.

Firma Power,znam .Zgadzam sie z opinia,choc to bylo dawwno niewiem jak sytuacja wyglada obecnie.

Uważam,ze odp napytanie dotyczące danej firmy to juz by nie byla reklama,tylko opinia danej osoby.

firma Area-Term krakow,czas pracy 8-16 to fikcja ,praca zaczyna sie od 7 ,czyli godz dla pracodawcy ,w skali miesiaca to okolo 21godz ,w skali roku ...oczywiscie nie jest to platne,praca na stanowisku montera ,za spoznienie to po kiesznie

szczerze nie polecam wspolpracy a panem Lewandowskim,dziala on w lodzi i okloicach,gosc jest niewyplacalny wisi mi za 4 montaze

Ja pracowałem prze niejaka firmę Paretti z Opola. Wszystko sprawnie zostało regulowane telefonicznie bądź mailowo. Jedyny minus jaki mogę dodać to że spotkaniem z pracodawcą w Polsce zostało przełożone i terminy były krótkoterminowe.W gruncie praca w Norwegi na tamtejszych warunkach, płatna terminowo, obsługa sympatyczna. Polecam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.