265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat firmy Ekoprojekt w Warszawie


Chciałbym się dowiedzieć waszych opinii na temat tej firmy.

Jaka jest atmosfera pracy, czy możliwy jest rozwój zawodowy oraz najważniejsza rzecz, czy są wypłacalni?

Zauważyłem ze zmieniają pracowników jak rękawiczki. Chyba już z 3 oferty pracy w ciągu 3 miesiąca na te same stanowisko.

Ciekawe, jaki jest powód takiej sytuacji?

Nie zmieniamy pracowników jak rękawiczki tylko się rozwijamy i zatrudniamy nowych asystentów, ale niestety ciężko jest wybrać kogoś kto odpowiada wymaganiom, ludzie nie czytają ogłoszeń i przesyłają CV jak leci.

Przepraszam ale jakie Państwo macie wymagania? Absolwent z 3 letnim stażem? A może biegle 4 języki?. A może jeszcze kolor włosów i oczu? Jestem pewien, że większość CV wysłanych do Państwa spełnia wymagania oferty. W czym problem?
GOŚĆ3

Jakie wymagania Państwo stawiają pracownikowi? Jeżeli w ogłoszeniu za wiele ich nie zawarliście
http://wentylacja.com.pl/Praca/Asystent-Projektanta-28438.html

Wczoraj dzwoniłem do Pana Piotra i on nie wiedział czy dalej w/w ogłoszenie jest aktualne czy nie.

Jeżeli stawia Pan wymagania, których nie jesteście wstanie określić w ogłoszeniu oraz odpowiedzieć na proste pytanie czy dalej jest ono aktualne.

To chyba z tą firmą jest coś nie tak. Pewnie poszukujecie pracownika, który zgodzi się procować za grosze.

To chyba jedyne wymaganie tej firmy.

Może wypowiedzą się osoby które miały kontakt z tą firmą?

niska pensja, dziwna atmosfera, projektanci tam pracujący nie lubią nowych osób, wydaje im się że to dla nich konkurencja, starają się na wszelki możliwy sposób przedstawić w złym świetle nowych pracowników

odradzam, są inne lepsze firmy

polecam takie biura projektów jak firmę SINAP albo IS-KWADRAT

Szanowny Panie P.N. Bardzo prosimy o nie oczernianie naszej firmy i jej pracowników na forach internetowych, z powodu rozwiązania z Panem umowy. Dołożyliśmy starań aby rozstanie odbyło się w sposób elegancki i finansowo dla Pana korzystny, dlatego nie rozumiemy powodów Pana działań. Jak każda firma dążymy do zatrudniania najlepszych pracowników w celu świadczenia najwyższej jakości usług. Zdarza nam się popełniać błędy i przyjmować osoby, które musimy po okresie próbnym zwolnić. Rozumiemy, że nie jest to dla odchodzących osób przyjemna sytuacja. Jednak nie usprawiedliwia to Pana działań zmierzających do psucia nam reputacji. Z góry dziękujemy za zrozumienie i zaprzestanie tych działań. Zarząd firmy.

PS.

szacun dla zarzadu ze zabrali slowo w tej kwestii! w koncu ktos ma odwage z tych firm sie odezwac wyjasnic co sie dzieje i skad sa oskarzenia. pelne popracie!

wydaje mi się, że mamy wolność słowa w naszym kraju i dobrze, że osoby które miały styczność z firmą się wypowiadają, wydaje mi się, że dopóki nikt nikogo nie obraża, a przedstawia swoje odczucia i doświadczenie, które są zgodne z prawdą to wszystko jest w porządku i myślę, że nikt z osób, które zabrały tutaj głos nie robi tego złośliwie, po prostu na różne firmy się trafia i skoro ktoś kogoś traktuje nie fair to warto o tym powiedzieć ...

*przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony moją opinią, na pewno nie wszyscy pracownicy mają takie podejście do nowych pracowników, jednak niektórzy tak (pewna osoba), oni sami doskonale wiedzą, że o nich mowa

czy na pewno tu chodzi o ekoprojekt na ul. Krakowskiej

nie rozumiem pytania

Witam, dorzucę 3 słowa od siebie na temat firmy, rozwiązano umowę ze mną z tego powodu, że byłem zbyt samodzielny bo chciałem pokazać, że coś umiem, widać nowy pracownik nie może umieć zbyt wiele, zarobki bardzo niskie, a dla mnie żenująco niskie, no ale rozumiem, że na stanowisku asystenta takie są

cieszę się, że tam już nie pracuję, znalazłem dużo lepiej płatną pracę, .... a w tej firmie starczało co najwyżej na chleb i cebulę bez smalcu :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.