273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Obliczenie mocy chłodniczy cieczy

Hej mam pytanie, gdzieś już kiedyś widziałem temat ale nie do końca rozumiem więc piszę jeszcze raz:chcę dobrać chłodnicę do elektrodrążarki. No i teraz tak takie dane musiałbym podać i jak to obliczyć? ponieważ wiem że chłodnice występują w różnych przedziałach jeśli chodzi o ich moc i nie do końca wiem co zastosować zeby dobrze bylo. bede wdzieczny za pomoc! Nike

Mi się wydaje ze ważne jest ile masz nafty w jakiej temperatyurze a jaka chcesz osiadngac docelowo.

przede wszystkim musicie oszacowac jak duzo ciepla jest oddawane do nafty i w oparciu o to dopiero potem mozna dobierac rodzaj chlodzenia. gdzies na pewno na necie jest wzor jak obliczyc.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.