265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

New element discovered


The recent hurricanes and gasoline issues are proof of the existence of a new chemical element. A major research institution has recently announced the discovery of the heaviest element yet known to science.
The new element has been named *Governmentium*. Governmentium (Gv) has one neutron, 25 assistant neutrons, 88 deputy neutrons, and 198 assistant deputy neutrons, giving it an atomic mass of 312. These 312 particles are held together by forces called Morons, which are surrounded by vast quantities of lepton-like particles called Peons.
Since Governmentium has no electrons, it is inert. However, it can be detected, because it impedes every reaction with which it comes into contact.
A minute amount of Governmentium can cause a reaction that would normally take less than a second to take over four days to complete.
Governmentium does not decay, but instead undergoes a reorganization in which a portion of the assistant neutrons and deputy neutrons exchange places.
In fact, Governmentiums mass will actually increase over time, since each reorganization will cause more Morons to become neutrons, forming Isodopes.
This characteristic of Moron promotion leads some scientists to believe that Governmentium is formed whenever Morons reach a critical concentration!
This hypothetical quantity is referred to as Critical Morass.
When catalyzed with money, Governmentium becomes Administratium - an element which radiates just as much energy as Governmentium since it has half as many peons but twice as many Morons.

nie zansz polskiego?

Znam, ale to jest dla tych , do których ty nie należysz.

t. do jakich? brawo za założenie;
a wystarczyło napisać: dla potrenowania ang. albo dla klimatu lub coś w tym stylu, i spraw załatwiona

Wally
please - przetłumacz jeszcze na francuski i włoski- to razem sie pośmiejemy
i wiecej osób sobie potrenuje !!!
mówisz że nie ? dlaczego ? co ? nie potrafisz ? ty wally nie znasz francuskiego i włoskiego - podczas finałów mistrzostw świata ? nie należysz do tych ? jesteś z tyłu, no cóż, biedny wally

mały jasio (syn emigranta z polski po 2 latach pobytu)idzie pierwszy raz do szkoły podstawowej w angli . Pani nauczycielka czytając listę obecności mówi do jasia że od dziś nazywasz się nie jasio tylko Wally. Wally wraca po lekcjach do domu . Tata się pyta jasiu jak tam było pierwszego dnia w szkole . Jasio odpowiada: tato od dzisiaj nazywam się Wally a nie Jaś . Na to kochany tata przyłożył synkowi tam gdzie trzeba . Następnego dnia mały Wally idzie do szkoły z podbitym okiem. Pani nauczycielka widząc to pyta się : Wally kto to ci zrobił ! Wally odpowiada : proszę pani to ci wstrętni cudzoziemcy -polaki

Napiszcie jeszcze sztukę o mnie w III-ech aktach.
Dowcipy były (i będą), pisanie o mnie w 1-ej i 3-ej osobie także , to pozostała jeszcze sztuka, powieść i film.
Może też będę sławny jak te dwa Kaczory....
Z francuskiego i włoskiego najlepiej mnie wychodzi czytanie Menu w restauracji i zamawianie dobrych win.
A jak dowcipy po angielsku (amerykańsku) nie kapujecie, to jak postawicie odpowiedni dla mnie trunek - to je przetłumaczę 123.

wally może jesteś i fajny facet , ale w dalszym ciągu nic nie rozumiesz. jesteśmy w polsce i używanie obcych języków jest nie na miejscu. (brak taktu)!. czy uważasz że tylko ty znasz jężyk obcy. Jeśli jesteś taki dobry poliglota to pamiętaj że są lepsi od ciebie . ja osobiście posługuję się dwoma : polski i niemiecki na tym samym poziomie.

To pisz po niemiecku jak ci będzie fajnie.
Zawsze ktoś to przeczyta.
Tutaj nie ma reguły,że wszyscy w 100% mają wszystko czytać.
Po niemiecku czytać umiem, ale prawie nic nie rozumiem.
Byłem chyba za leniwy i nauczyłem się (trochę ) polskiego ,abecadła i tabliczki mnożenia.
To wystarcza aby dobrze robić klimę

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.