273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Kursy zawodowe, gdzie zrobić F-Gazy

Cześć wszystkim. Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie, poszerzenie swoich kwalifikacji i zrobienie kursu na f-gazy. Wiem jednak , że chcąc wykonywać np. montaż,serwis klimatyzacji, muszę obowiązkowo mieć jeszcze kurs na napełnianie zbiorników ciśnieniowych i lutowanie(podczaz odzysku czynnika gdzieś trzeba podziać ten gaz, a do atmosfery nie mozna wypuscic, dlatego umieszczając go do butli potrzebny jest w tym momencie dodatkowy kurs). Szukam ośrodka w którym mogę zrobić te kursy w przystępnej cenie. Zabrze, Bytom, Gliwice i okolice . narazie znalazlem na internecie OSZ Omega , mają napełnianie butli, F-Gazy i lutowanie , a więc wszystko czego potrzebuje, i są certyfikowani przez UDT . Mają dobre opinie, ale czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem ? Albo moze polecic cos ?

Hej maniek. A masz juz jakies doświadczenie w tym temacie ? :D I tak zgadzam się z Tobą, żeby instalować konserwować itp instalacje klimatyzacyjne itp trzeba mieć Certyfikat dla personelu F-Gazy , no i pozostałe kursy które wymieniłeś. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega to byłby chyba dobry wybór, aczkolwiek jest to tylko moje zdanie.(Chociaż po dobych opiniach w internecie można stwierdzić że nie tylko ja jestem zadowolony z ich usług) :D Odpisałem na twoją wiadomość bo robiłem w tym ośrodku właśnie f-gazy. Wyniosłem z kursu dużo wiedzy , dostałem też zniżke, na każde pytanie znali odpowiedź , są bardzo elastyczni jesli chodzi o terminy, generalnie jak masz jakieś pytania to pisz śmiało :) A co do innych ośrodków to wiem że istnieją jakieś jednak nic o nich nie słyszałem więc nie będe Ci ich polecać bo nie mam żadnego doświadczenia z nimi :P

Zapraszamy na szkolenie FGAZ.

Zdjęcia

Beznazwy-2.jpg

Osobiście robiłem taki kurs w zeszłym roku w f-gazy-kurs.pl jeżeli Cię zainteresuje coś jeszcze typu lutowanie, to możesz machnąć pakiet w niższej cenie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.