265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Ksiazka "Wentylacja Klimatyzacja Ogrzewanie"?????

Zastanawiamsie nad kupnem , zamowieniem, wlasnie tej ksiazki a raczej 3 tomow bo tak mi sie wydaje ze to beda 3 tomy za 299 zl.Reklamuja to przez maile. Autorzy sa niezli R.Fodemski, Barkiewicz itd.. i jest ich cala plejada wiec mysle ze moze byc ciekawa lektora ale chialbym uslyszec to od kogos jeszcze. . Moje pytanie brzmi , czy ktos moze juz zamowil to i moze powiedziec czy warto wydac pieniazki. Z gory dzieki za jakies sugestie!

Molim zdaniem nie warto. Kolejna publikacja z przepisanymi podstawami. Nie wiem jak wygladają jej uaktualnienia (co kwartał). Generalnie leży u nas w biurze bezuzyteczna. Jedynie dział z przepisami prawnymi jest OK.

uważajcie na uaktualnienia - zastanówcie się sami co się zmienia w branży co kwartał aby opisywać to w uaktualnieniach ... z innych wydawanych tą metodą bryków wychodzi, że co kwartał buli sie kasę za poszerzenie pewnych materiałów już opisanych .... (czyli co, wcześniej jednak nie dali pełnej informacji = publikacja niepełnowartościowa ??)
pamiętajcie to są wydawnictwa nastawione na robienie kwartalnej kasy na bzdurnych dodatkach z których cieżko się wyplątać ...
nie znam tego wydawnictwa zwracam tylko uwage na zasadę - jeśli bawicie się w kolekcjonowanie dodatków prasowych to jesteście targetem takiej operacji marketingowej (ksiażka + aktualizacja)

nie warto. Kupiłem to dwa lata temu i do niczego sie nie przydała. Lepiej kupić już książki tematyczne oddzielnie dla każdej dziedziny. Nie daj się wrobić. Stanowczo odradzam.

Ok dzieki wszytkim za podopowiedzi. Chyba jednak zrezygnuje z zakupu .

Mam te opracowanie. Na pewno jest warta tych pieniędzy, jeśli do tej pory wentylacja dla ciebie była obca - to znajdziesz tam duzo informacji. Jedyny mankament jest koszt tzw uaktualnień.

Widze ze zdania sa podzielone...a to nie pomaga wcale hehe

za wiedzę ZAWSZE sie płaci.

nie zawsze.

A kto ma klimatyzacje - Jones W.P? Jest mu niepotrzebna, nie korzysta z niej, lezy bezuzyteczna?
Jest mi potrzebna do pracy mgr. A nie stac mnie na kupno takiej za 79zl:(
Mozemy negocjowac cene.

proponowalbym wizyte w antykwariacie i zakupy starych dobrych sprawdzonych pozycji. Fizyka sie nie zmienia, o urzadzeniach moge poczytac w katalogach producentow a o nowinkach w czasopismach. Po co mi wiekszosc nowych ksiazkek ktore tylko przepisuja sprawdzone info lub prezentuja to tylko w troche inny sposob? No chyba ze pokrywaja cos czego dotychczas nie bylo, jak ksiazka o zanieczyszczeniach Charkowskiej wydawnictwa Masta.
pozadrawiam

Jonesa można kupić już za 49zł, obniżka jest w niektorych księgarniach.

TERAZ TO TAK PRZYDATNE JAK PLANY M. ANIOŁA DLA KONSTRUKTORA HELIKOPTERÓW. Tylko antykwariat i zbieracze.

Może faktycznie lepiej wydać dyrektywy na izolację i wentylację BBR 2006 (na stronach isovera są).

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.