265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

kotły,piece Domino z pleszewa.UKS

kotły,piece domino z pleszewa.czy ktoś zna te kotły i firmę??

bardzo kiepski kocioł i brak jakiejkolwiek pomocy ze strony sprzedającego po zakupie.do zakupu było wszystko pięknie.Odradzam wszystkim.

z wyglądu kotły z izolacją wygladają ok ale ponoć jak kolega pisał kiepsko z reklamacjami.A szkoda bo chciałem kupić.pozdrawiam

kotły w dobrej cenie ale szukałem na necie coś o nich i nic ciekawego nie znalazłem,tylko tutaj troszkę widzę na nie narzekacie.wydawały się atrakcyjne ale chyba zrezygnuje z zakupu.czy ktoś może mi polecić doby kocioł za małe pieniądze?

kocioł ok

kotły kiepskiej jakości,moim zdaniem nie są warte tej ceny.Polecam kotły np.Defro

Męczę się z ich kotłem od 2 miesięcy.Również mój kocioł jak pozostałych nie pali prawidłowo.Jestem już powoli zdegustowany przez co odradzam zakup.

Ja też szukam ustawień do ich kotła.Mam takie same problemy z paleniem.I widzę że nie jestem osamotniony.

Ja też szukam ustawień do ich kotła.Mam takie same problemy z paleniem.I widzę że nie jestem osamotniony.

Nędza.polecam kotły Defro.

Kotły faktycznie kiepskie.w porównianiu do innych jakoś mierna.Niby tyle kanałów itd ale wykonanie bardzo słabe.oglądalem i kupiłem kocioł kotłospawu.

cena kotła była bardzo atrakcyjna.ale jego jakość i serwis to tragedia.Mam ten kocioł i był to najgorszy zakup w moim życiu.Odradzam każdemu.Po zakupie nikt mi juz nie chce pomoc.twierdzą ze to wina opału chociaż z każdego placu w mieście kupiłam opał.Wychodzi na to że kazdy w miescie ma zły opał a ich kocioł jest idealny.Brednie.,

kotły wygladają całkiem fajnie.Pytanie jak z użytkowaniem.Może ktoś ma taki kocioł to poproszę o szczery opis.Ostatnio oglądałem ogąładałem piekne kociołki Defro ale są dla mniezbyt drogie.tylko czy warto oszczędzać?może lepiej wydac takie pieniądze.

Nie kupuj.te kotły są kiepskiej jakości.Lepiej dołóż i kup kocioł np.z kotłospawuTam produkują dobre kociołki

Słabe kotły,jak wiele na rynku.Niska cena ,słaba jakość.Z Pleszewa polecam kotły Grobelny

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.