273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KOTŁOSPAW opinie

Witam,
Kocioł slimko kotłospaw - szukam opinii. Lokalny dystrybutor mi go polecił. Prosze o pomoc.

Mam kocioł z firmy kotłospaw model na pellet DuoKo. Bardzo dobry produkt. Obsługa na wysokim poziomie i przede wszystkim dobrze rozwinięta sieć serwisantów. Ja skorzystałem z opcji uruchomienia przez autoryzowanego instalatora i nie żałuję - kocioł spala naprawdę mało, wszysyko działa poprawnie. Zdecydowałem się na zakup z tej firmy ponieważ miałem wcześniej kocioł od nich 16lat i działa do dzisiaj. Skorzystałem z dofinansowania i wymieniłem piec. Polecam serdecznie kotły kotłospaw!

Posiadam kocioł Slimko kotłospaw - bardzo zgrabny, spalanie małe i praktycznie bezobsługowy. Spalam pellet 8mm dąb-sosna. Całość współpracuje z 4 pompami i mieszaczem. Profesjonalne podejście firmy - załatwili mi instalatora który to podłączył i serwisanta do uruchomienia. Z czystym sumieniem polecam!

Zdjęcia

47396531_952431254953157_2321745576598700032_n.jpg

Kotłospawy pracują już w mojej rodzinie po kilkanaście lat dlatego i ja z mężem postanowiliśmy ich także wybrać. Kocioł duoko - jest bardzo estetycznie wykonany, certyfikaty do dofinansowania otrzymaliśmy a kocioł zamontował polecony przez nich instalator. Cały zestaw pracuje 4 miesiące. Bardzo mało pali i mała ilość popiołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Razem z mężem wybraliśmy piec na pellet z firmy kotłospaw. Mamy małą kotłownie (5m2) przez co musieliśmy znaleźć kocioł o małych wymiarach. Byliśmy w siedzibie firmy kotłospaw - kierownik pokazał nam produkcję oraz kocioł pracujący w kotłowni. Porozmawialiśmy o produkcie, dobraliśmy automatykę dodatkową. Kierowca pomógł nam wstawić kocioł do kotłowni. Panie z biura wysłały komplet dokumentów potrzebnych do dotacji. Serwisant przyjechał na miejsce w celu uruchomienia kotła. Obsługa od A do Z na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam kotłospaw.

Witam,
jesteśmy przed montażem kotła DuoKo pellet - podpowiedzcie proszę czy warto wzywać serwisanta na pierwsze uruchomienie? Z tego co doczytałem jest wtedy dłuższa gwarancja, ale można też kocioł uruchomić we własnym zakresie?

Warto wezwać serwisanta ponieważ podlacza do komina taka sonde i ustawia kociol na podstawie parametrow spalin. To gwarantuje niskie zuzycie paliwa i bezproblemowa prace i tak jak wspomniales dluzsza gwarancje.

Również polecam kotłospaw - dobre produkty, wszystko sprawnie załatwione.

Witam,
również zastanawialiśmy się z żoną nad kotłem do nowego budynku. Spośród kilku producentów z Pleszewa wybraliśmy firmę KOTŁOSPAW - jako jedyni pokazali nam swoją produkcję, stosowane materiały oraz produkt finalnie pracujący w kotłowni firmowej. Widać, że jest to firma która działa prężnie i się rozwija. Co do innych firm nie możemy tego powiedzieć - nawet jedna z firm nie pozwoliła nam wejść do działu produkcyjnego.
Zdecydowaliśmy się na model SLIMKO 12kW - kocioł pracuje już trzy miesiące, zamontowany w środku zimy. Spalanie wynosi około 22 kg na dobę - jest to dla nas bardzo dobry wynik. Stosujemy pellet OLCZYK.
Co do samej firmy KOTŁOSPAW - bardzo dobry kontakt, wysoka jakość i świetny produkt. POLECAM.

Witam,
podpowiedzcie mi Państwo czy kotły na pellet kotłospaw to dobry wybór? Zastanawiam się między kotłospaw a kilkoma innymi producentami.?

Polecam jak najbardziej firmę kotłospaw - pierwszy kocioł u rodziców pracuje już 14 lat. Do swojego nowo wybudowanego domu wybrałem kocioł na pellet SlimKo - bardzo dobry kontakt z dystrybutorem, produkt obejrzałem porozmawiałem i zdecydowałem się. Instalator z polecenia ze sklepu kocioł zamontował, uruchomił. Pracuje razem z buforem 1000L - spalanie bardzo niskie - w zimę około 16kg/doba. Jestem bardzo zadowolony i na pewno każdemu polecę firmę kotłospaw.

Cześć, ja natomiast z kotłem na pellet kotłospaw miałem na początku problem taki, że pompy nie załączały się w odpowiedni sposób i po osiągnięciu temperatury wyłączały się. Nie działało to jak powinno. Błąd popełnił hydraulik - grzebka który to montował (i do dzisiaj żałuję że on to robił), natomiast serwis kotłospaw sprawnie zadziałał i na drugi dzień po zgłoszeniu zajechał do mnie serwisant. Zmienił podłączenie pomp, zalecił przerobienie częściowo hydrauliki ponieważ ta wcześniej wykonana nie miała prawa działać poprawnie ! Dlatego wielki szacun i gratulacje dla KOTŁOSPAW za sprawne ogarnięcie sprawy no i za wyszkolonych fachowców.
Polecam!!!!

Dzień dobry,
również jestem użytkownikiem kotła KOTŁOSPAW nowej generacji. Na zakup kotła otrzymałem dofinansowanie, instalatora polecili przedstawiciele firmy. Mam kocioł na ekogroszek moc 15kW DUOKO , po roku popsuł się wentylator zgłosiłem i tego samego dnia był już serwis! Działania firmy na duży plus, świetny kontakt i szybie działania. Serwisant bardzo uprzejmy. Polecam !

Koledzy a znacie może model kotła SLIMKO ?? W hurtowni spotkałem się z nim, polecili moc dla mnie 30kW i szukam opinii.

Kolego ja również zastanawiałem się nad kotłem na pellet do domu - na rynku jest duży wyborni ciężko znaleźć odpowiedni. Mnie się udało i wybrałem kocioł SlimKo 20kw na pellet. Kocioł pracuje od 4 miesięcy, średnie spalanie na dobę 15-18 kg w zimę, wsparcie techniczne na każdym kroku. Dołożyłem sobie regulator pokojowy, serwisant pomógł go podłączyć i uruchomić zdalnie. Proces zamówienia i realizacji przebiegł sprawnie. Nawet firma poleciła instalatora z moich regionów który wykonał montaż kotła. Ja jestem bardzo zadowolony, jeśli miałbym ponownie wybierać kocioł na pellet nampewno byłby to kocioł slimko.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.