265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

koszt indywidualnego przeglądu instalacji wentylacji mech./mieszkanie

Witam,
Ile wynosi orientacyjny koszt przeglądu instalacji wentylacji mechanicznej (Kraków)? Chodzi dosłownie o jeden wentylator, którego sprawnośc została zakwestionowana i mam teraz (po usunieciu usterki) uzyskac potwierdzenie jego sprawności.

wliczając koszt dojazdu, kontroli pionu, wystawienia protokołu to około 580 zł netto

580 zł netto??? za sprawdzenie jednego wentylatora w jednym mieszkaniu? dlaczego kontrola całego pionu???

Witam,
Ile wynosi orientacyjny koszt przeglądu instalacji wentylacji mechanicznej (Kraków)? Chodzi dosłownie o jeden wentylator, którego sprawnośc została zakwestionowana i mam teraz (po usunieciu usterki) uzyskac potwierdzenie jego sprawności.

A można wiedzieć jaki Pan ma rekuperator?

Mieszkam w bloku (chodzi o przegląd jednego wentylatora w moim mieszkaniu). Nie ma tu rekuperatora (bynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo).

Mieszkam w bloku (chodzi o przegląd jednego wentylatora w moim mieszkaniu). Nie ma tu rekuperatora (bynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo).
Z tego co się zorientowałem to regulacja wentylacji mechanicznej (z pomiarem przepływu powietrza) kosztuje 200-300 zł (z dojazdem na terenie Krakowa). Np. bodajże w www.rekuperatory.pl chcieli 200 zł. Od razu zatem zmierzą wydajność wentylatorów.

Mamy rok 2017. Zapłaciłem 150 zł za 5 minutową uslugę i papier.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.