265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł kotły piec piece na miał,z podajnikiem,Malina DOMINO-PLUS,DOMINO-W,DOMINO-M,DOMINO-U

proszę o opinie na temat tej firmy i ich kotłów..Jeśli ktoś z państwa ma taki kocioł proszę o poradę.

to jakaś nowa firma,widmo.Nic o nich nikt nie wie.szukałem wszedzie,pytalem i nikt nie zna tej Marki.Proszę o opinie.

kocioł marnej jakości.palnik w podstawowej wersji to katastrofa...Byłem.zobaczyłem.firma prawie garażowa.Ja bym nie kupił.szukalem na forum o nich cokolwiek dobrego i nie znalazłem jak kolega nic....

kotły tanie wiec napewno nie są to 1 klasy materiały.Ja nauczylem sie że czasami warto wydać wiecej by mieć dobry towar a osobiście polecam kotły Kostrzewa.

Polecam kotły Defro.Odradzam te czary za śmieszne pieniądze.

jeśli chodzi o cene rewelacja.Jesli chodzi o jakośc wykonania i jakość to juz nie jest tak kolorowo.Moim zdaniem lepiej dolożyć to 1000 zl i kupić pożadny kocioł.Naprawde nie warto oszczedzać.Ja osobiście odradzam.sam kupiłem kocioł SAS-a

osobiście uważam że jeśli ktoś nie ma pieniędzy to cena go skusi.ale również uważam ze lepiej dołożyć na lepszy wyrób.taka niska cena wieje kłopotami.Ale mogę się mylić.przysłowie mówi nie kupuj kota w worku.-a szczególnie tak taniego :-)

Polecam firmę http://www.zebiec.com.pl/ Na tej stronce można dobrać kocioł idealny do swojego domu przez specjalny konfigurator. Na pewno jest to trochę pomocne.

Moj znajomy ma ich kocioł i wieczne problemy.Mowił mi że firma nawet nie chce zrealizować mu gwarancji.Jak widzę takichh osob tu jest wiecej.Lepiej wydać kasę a mieć coś porządnego.

Słabe kotły,jak wiele na rynku pleszewskim .słaba jakość.Z Pleszewa polecam kotły Biadała.

Witam. Osobiście mam piec z firmy Malina i jestem bardzo zadowolony podajnik pali rewelacyjnie a jak potrzebuje porady to zakarzdym razem odbierają telefon i to sam szef a ty pewnie jesteś z konkurencji ze piszesz takie głupoty

jak piszesz ze są problemy z naszym kotłem to sie przedstaw a koledze powiedz niech donas zadzwoni, bo reklamacji niemamy ale jak on ma problem to mu usuniemy bo zakażdym razem odbieramy telefon a problemy rozwiązujemy a ty może jesteś z konkurencji ze piszesz takie głupoty , gyd byśmy robili niedobre kotły to byśmy nieistnieli. POLECAM NASZE KOTŁY.

Jak ktoś szuka dobrego kotła to tylko firmy Defro.To są porządne kotły.Czasami warto dołożyć troszkę pieniążków i być zadowolonym.
www.defro.pl

Witam......zgadzam się że kotły MALINA sprawują się super....
Kontakt telefoniczny i elektroniczny z samym szefem firmy bardzo miły i konkretny....Fachowe doradztwo ,cena kotła przystępna.....
Nie zawsze drożej znaczy lepiej .....pomyślcie o marży dla sprzedawcy,którą
my klienci musimy zapłacić .....Mam kocioł DOMINO PLUS i jak na razie bez
zastrzeżeń ...Dostawa szybka, piec zrobiony estetycznie ,wszystko fajnie dopracowane.....Polecammm :)

Witam . Niedawno bo w Maju kupiłem kocioł tej firmy wiec dopiero go zamontowałem i cieszyłem sie nawet z tych kilku zimnych dni w lipcu bo mogłem go przetestowac :) powiem szczerze ze byłem miło zaskoczony , wszystko działa i piec prawie nie dymi , wiem ze trudno cokolwiek wywnioskowac po 2 dniach palenia - ciekawe jak bedzie zimą ? zwłaszcza ze bede testował ten kociołek na nietypowym dla niego opale czyli groszku z wegla brunatnego który kupiłem za smieszne pieniądze "135zł za tone " o efektach mojego experymentu chetnie napisze na łamach tego forum . Na dzien dzisiejszy jestem zadowolony z kotła, obsługi producenta a przedewszystkim z ceny bo drozszy nie zawsze znaczy lepszy

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.