273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo- książki, materiały, itp

Cześć, kiedyś dorabiałem (praca wakacyjna) w firmie, która zajmowała się klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem.
Niedawno temat trochę znowu mnie zaciekawił i szukam jakichś książek, materiałów, itp które warto czytać, aby zwiększyć swoją wiedzę, jakoś wejść w temat - poduczyć się podstaw.
Może ktoś coś ciekawego zaproponuje co warto kupić, jakie strony czytać.

Pozdrawiam.

Proponuje zacząć od Biblii czyli Poradnik Ogrzewanie + Klimatyzacja autorstwa Recknagel, Sprenger, Schramek. W prawdzie ta pozycja ma już swoje lata, ale jest świetna do nauki podstaw.

Witam szukam chlodniarzy do obslugi instalacji amoniakalnej (przetwrstwo zywnosci) w Koszalinie; jest możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem. jakieś podpowiedzi ? proszę o maila na etw@sam-int.com

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.