265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Kiedy zacząć planować czym ogrzewać dom?

My też dzierżawimy taki zbiornik. Wygoda przeważyła. AmeriGas załatwił praktycznie wszystkie formalności i pozwolenia. My jedynie musieliśmy przekazać mapę geodezyjną. To samo jest z kontrolą i serwisem zbiornika. A co do oferty Relax moim zdaniem ma korzystne warunki. I tu też dla nas argumentem była wygoda, bo płacimy wg licznika i nie musimy myśleć o zamawianiu, bo dostawy są automatyczne.

a ile razy do roku macie tankowanie z amerigasu? ja mam raz tylko, co wystarcza, no ale ja mam zbiornik 2700l nie wiem jak wy

gaz to zdecydowanie wygoda, sam polecam to rozwiązanie, jeszcze jak uda się fajną, korzystną umowę podpisać to tym bardziej. Amerigas dba o klientów więc z nimi na 100 max zadowolenia i wygody

Bella my tak średnio co 9-10 miesięcy, więc to wychodzi raz lub dwa razy do roku. AmeriGas ma dobre oferty, chwilę porównywaliśmy z innymi dostawcami, ale jednak gwarancja stałej ceny też się przyczyniła do decyzji.

u mnie z dostawą podobnie bardzo, częściej nie ma potrzeby po prostu

A jak wrażenia ze współpracy? Ja nie miałem najmniejszych problemów z ich dostępnością ani obsługą. Starają się widać dbać o klienta

jakos wielce czesto to sie z nimi nie kontaktuje, to co mial amerigas zrobic to zrobil, wiecej kontaktu nie trzeba:) informuja oczywiscie o dostawach czy serwisach wczesniej

U mnie zero problemów, wszystko działa jak trzeba, woda ciepła jest więc nie mam potrzeby także jakoś szczególnie odzywania się do nich..

kiedy? jak najszybciej! to jest najważniejsza instalacja w domu, obok wodnej i elektrycznej, więc nie można zostawiać na ostatnią chwilę

hehe to juz wszyscy wiedzą - odsyłam do początku wątku. Teraz kwestia - jaki sposób ogrzewania najlepiej wybrać, to nadal pozostaje bez jednoznacznej odpowiedzi - który najwygodniejszy, najbardziej opłacalny i jednocześnie ekologiczny.

Moim zdaniem ogrzewanie gazem jest i ekologicznym wyborem i wygodnym. Tam gdzie nie można podpiąć się pod sieć gazową to polecam rozeznać się w temacie i dzierżawić zbiornik z Amerigasu chociażby.

Takie rzeczy planuje się przed wykączeniem domu, Są różne instalacje, trzeba przemyśleć, bo na przykłąd ogrzewanie podłogowe kładzie się przed położeniem płytek itp. Nie wiem dokładnie jak to się dzieje w przypadku ogrzewania gazowego, ale pewnie konsultanci Amerigas mogliby udzielić rad

*wykończeniem oczywiście ;)

Muszę sprostować: Proszę nie sugerować się takimi opiniami, dla swojej spokojnej finansowej przyszłości aby nie płacić zawyżonych cen gazu (niż rynkowe) lpg po roku od takiej firmy jak Amerigas. Proszę zainteresować się innymi lokalnymi dostawcami, a zbiornik wykupić na własność - koszty roczne naprawdę są optymalne, tylko początkowo za zbiornik zapłacić trzeba ok. 8 tys.a tankowanie za 2zł po roku i dalej, a nie za 4zł u Amerigas. Wiele osób rezygnuje z tej firmy od czasu jak przejęta została od Shell-a.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.