273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakie ustawić parametry przy piecu Termet z sterownikiem Tech st-37 oraz sterownikiem...

Witam
Niedawno kupiłem dom w którym był już pięć na ekogroszek firmy Termet z sterownikiem Tech st-37 oraz sterownikiem zaworu mieszkającego. Od początku miałem problem żeby osiągnąć temperaturę na piecu 50 stopni. Średnio co 24 godziny pięć się wyłącza i pokazuje się komunikat temperatura nie rośnie. Po przeszukaniu kilku forum zrobiłem jak doradzali zrobiłem ustawienia fabryczne i tu zaczął się nowy problem na piecu mam maksymalnie 39 stopni i nie mam już pojęcia jak ustawić oba sterowniki. Nigdy nie miałem styczności z piecem tego typu dlatego potrzebuje waszej pomocy. Jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc. O podzielenie się waszymi ustawieniami. Pozdrawiam. Pomocyy

Sterownik zaworu mieszkającego to tech defro MZ.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.