265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

jaki wentylator strumieniowy

jaki wentylator strumieniowy polecacie? wiem ze smay dosyć dobrze wypada w tym temacie. nie wiem czy nie przoduje w temacie. ale zauwazylem ze takie urzadzeni oferuje scroll, venture czy systemair. mozecie polecic jakąs markę w obrębie której mam szukac konkretnego rozwiązania? zastanwiam sie nad srollem ale próbowałem się skontaktować z firmą i jest problem wiec się zastanwiam jak obsługa. Macie coś konkretnego? cos godnego polecenia? dzieki za pomoc

dzwoń do BSH. To czołowy producent systemów oddymiania garaży. świetna obsługa i jakość maszyn.

Zgłoś się do FlaktWoods mają największe doświadczenie w tym zakresie. Urządzenia pożądne i jak się ich przyciśnie to dają dobre ceny .

ludzie z Flakt nie mają pojęcia o strumieniówce !

Chyba nie wiesz co piszesz. Poczytaj referencje flakta i ich działalność naukową wspólnie z uczelniami wyższymi...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.