273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

jak ustawić parametry w piecu termika termax 25kw

mam problem w ustawieniu tego pieca jak się już nagrzeje to mu zmniejszam podawanie bo w podtrzymaniu coś on krótko stoi, normalnie miałem podawanie paliwa 15 s pauza w podawaniu 60 i nadmuch 45, jak już mam wszystko nagrzane to zmniejszyłem mu podawanie na 9s pauza 65 , kopczyk sie jakoś utrzymuje ale strasznie mam dużo popiołu próbowałem różnych ustawień i cały czas ma dużo popiołu, fakt może węgiel słaby choć parametry dobre prosze o pomoc w ustawieniach

[quote]mam problem w ustawieniu tego pieca jak się już nagrzeje to mu zmniejszam podawanie bo w podtrzymaniu coś on krótko stoi, normalnie miałem podawanie paliwa 15 s pauza w podawaniu 60 i nadmuch 45, jak już mam wszystko nagrzane to zmniejszyłem mu podawanie na 9s pauza 65 , kopczyk sie jakoś utrzymuje ale strasznie mam dużo popiołu próbowałem różnych ustawień i cały czas ma dużo popiołu, fakt może węgiel słaby choć parametry dobre prosze o pomoc w ustawieniach może ma ktoś ten piec bo szukałem na forach i nikogo nie znalazłem z tym samym piecem

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.