265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

ilość powietrza nawiewanego

Witam
Projektuję właśnie instalację wentylacji w domku rodzinnym, mam jednak problem z bilansem powietrza wentylacyjnego. W normie PN83/B03430/Az3 zostały podane ilości powietrza usuwanego, nie wiem jednak ile dokładnie powietrza powinnam dostarczyc do kazdego pokoju mieszkalnego i kuchni. Bd wzdzięczna za pomoc

Logiczne tyle co wychodzi, to tyle samo powinno wejść :D

ok to wiem:P, w takim razie powinnam jakkolwiek porozdzielać sobie ilosć powietrza pomiędzy pokojami?

Możesz określić strumień powietrza nawiewanego do pokoju na podstawie kryterium minimum higienicznego, czyli 20 (30) m3/hxos i nie mniej niż 1 wymianę/h.

a skąd macie takie info?:O

____
Najlepsze na rynku [url=http://einstel.pl] akcesoria kominowe [/url]

Dominika, to jest wiedza tajemna, Studentom nie znana :D

Basiu mam doi zrobienia podobny projekt, jest mozliwosc avybys mi pokazaqla swoj projekt oczywiscie w ramach rekompensaty :)

Ja Ci mogę taki projekt zrobić :).


piotrek89kl@interia.eu

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.