265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Grzejniki nie działają

Mieszkam w domu parterowym wszystkie grzejniki grzeją do połowy albo wcale. Rury odprowadzające są zimne. Kaloryfery są odpowietrzone nie wiem co może powodować takie stan proszę o pilnąodpowiedź

Ja mam i sobie chwale.po pol godzinie robi się cieplutko w dość dużym salonie. Zamin kaloryfery się obudza mija zdecydowanie więcej czasu. To taka szybka alternatywa. Do tego calkiem fajnie wygląda – zeliwne konstrukcje sa teraz bardzo wymyślne.

U mnie tak. Nei wyobrażam sobie ze po powrocie z pracy musze czekac na cieplo godzine lub 2. W kominkach reakcja jest natychmiastowa. Zasypuje 5 kilogramami wegla z worka i jets spokoj.

Masz tak od początku, czy teraz się stało? Sprawdż jakie ciśnienie masz na piecu.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.