273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

dylematy w kwestii opalu

Warto kupować najtańszy ekogroszek w workach ceny teraz sporo spadly? Lepiej w marketach czy bezpośrednio od producentow w sklepie w inernecie albo u małych lokalsow chociaż tutaj wielokrotnie się zawiodłem i wolabym nie? Jestem „starszej daty” i jakos nie wierze w wirtualne zakupy szczególnie wegla

Najtańszy nie lepiej najepszy ciut drożej ale i tak wyjdziesz na swoje( mniej kupisz/)mniej spalisz a cieplo będzie zawsze
Węgiel sztygar – dobry ekogroszek to mało żeby oddac to co znajdziesz w worku Zadnych kamieni nie ma, moc fajna
W budowlańcach jest Ale uważam ze lepiej w interenecie – jestem po takie 40 + i daje rade z wiarualnymi zakupami bez obaw, na telefon tezmzna zamowic
Ceny tez trochę spadly nawet – 50 zł za tone ekogroszku w worku
A jak zamówisz 5 ton to 350 zotych w kieszeni.
Kupuje z sąsiadem po 3 tony na jednym paragonie i lapie się na promocje.

Ja również jak co roku borykam się z problemem gdzie kupić opał. Ostanie 3 lata kupowałam opał albo w marketach albo u małych lokalnych dostawców. Obecnie kupuje ekogroszek Sztygar Ultra 28 Gj/t przez portal internetowy swiatopalu.pl . Ekogroszek jest suchy, solidnie zapakowany w worki ze specjalną "wentylacją". Cała paleta trafia do Nas nie naruszona . Istotną zaletą jest to, że nie ponoszę dodatkowych kosztów związanych z dostawą.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.