273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

co sądzicie o LG Deluxe sirion?

hej,

znalazłem odtstnio jedną z opini odnośnie klimatyzatora lg deluxe sirion:

"Klimatyzator serii Deluxe Sirius to model z najnowszej, tegorocznej serii LG. Urządzenie posiada bardzo dobre parametry techniczne. Jest wyposażone w interesującą i przydatną funkcję "1 touch Soft Air", po załączeniu której żaluje kierują wypływające z urządzenia
zimne powietrze ku górze, eliminując uczucie dyskomfortu przebywania w strudze zimnego powietrza. D12CM to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na wydajnym, cichym urządzeniu o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Jednak nie jest zbyt często wybierany, gdyż ze względu na bogate wyposażenie i wysoką efektywność nie należy do najtańszych modeli i jest dedykowany dla bardziej wymagających klientów. "

Zgadzacie sie z tą opinią? Mam pomieszczenie 50mkw i się zastanawiam bo teoretycznie 12 przeznaczona jest do mieszkań 40m kw. Czekam na wasze opinie odnosnie tego produktu. bede wdziecznmy za pomoc.

pzd

zacznijmy od tego ze to sirion a sirius. z tego co slyszalem to nie dla kazdego a to dlatego ze cholernie drogi jesli chodzi o tą klasę. ma bajery jak te wszystkie tryby jest ladny z wygl;adu ale pytanie czy w tej kasie nie dostaniesz nieco nizszej ale porownywalenj polki. gdzies tutaj na wentylacji opisywali sirius i podobno zaczyna się coś od ok 2500 czy jakoś ale do tego wlicz cała reszte + montaż itp. poszukałby tanszego jesli zalezy ci na kasie. ja osobiscie nie widzialem dlatego ciezko mi powiedziec o samej funkcjoanlnosci

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.