265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o kotłach Ciepłoterm?

Witam! Co sądzicie o kotłach ciepłoterm? Widzę na allegro aukcje, cenę mają atrakcyjną, ale brak opinii w internecie na temat tych piecy. Ktoś ma od nich piec? Jak się sprawuje?

Moja opinia po pół roku użytkowania pozytywna. Zamawiałem piec z podajnikiem jakoś w lipcu. Pomogli mi dobrać moc kotła i dostarczyli go do domu gratis, nie miałem żadnych problemów, ale fakt faktem kupuje groszek dobrej jakości. Szwagrowi miałowy piec wyzionął ducha to mu poleciłem piec tej firmy, bo jestem zadowolony. Polecam

Ja też polecam. Jak na razie nie było problemów, a i przy ustawieniu sterownika mi pomogli. W styczniu zamówię drugi dla moich rodziców, bo jednak podajnik to wygoda.

Dobry kocioł, polecam

Piec nie chciał dobić do ustawionej temperatury, ale serwisant sprawnie mnie poinstruował i teraz wszystko działa bez problemu. Jednym z powodów byla jeszcze klapka w dmuchawie, którą trzeba było przekręcić, aby dostarczała więcej powietrza. Na sterowniku Negros, który mam trzyba bylo ustawić czas podawania na 17s i dmuchawe na 50% mocy, dalsza regulacja jest już banalna. Pozdrawiam i polecam! Klient z Gorzowa

Dobre kotły, polecam je swoim klientom. Nie miałem jeszcze z tymi piecami żadnych problemów.

Kupiłem ten piec, bo widziałem tutaj same dobre opinie. Trochę to podejrzane, że wszyscy tylko polecają, więc pojechałem do tej firmy zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda ten piec i jak jest robiony. W okolicy było wiele firm co te kotły produkują i ten cieploterm na prawdę wypadł dobrze, więc się zdecydowałem. Miałem małe problemy, ale serwis przyjechał na drugi dzień i okazało się, że wystarczyło jakąś klapkę przy dmuchawie ustawić. Polecam, bo nie tylko dobre wykonanie, ale i serwis u nich funkcjonuje bardzo dobrze.

Dobry piecyk cala zime grzal i wszystko w pozadku

Jestem instalatorem kotłów c.o. i współpracuję z tą firmą. Poleciłem ten piec z podajnikiem na ekogroszek kilkudziesięciu osobom i nie mieli zadnych problemów. Podpisuje sie pod pozytywnymi komentarzami!
Mają też stronę internetową www gdzie można taki kocioł z podajnikiem zobaczyć i poczytać o nim- cieploterm.pl i wybrać produkt: kociol z podajnikiem

Piecyk na prawdę godny polecenia. Tym bardziej, że bardzo tani względem konkurencji.

Piec na prawdę solidnie zrobiony, wczoraj dojechał, fakt faktem musiałem 3 tygodnie poczekać, ale chyba było warto.

Jakiś czas tematu widziałem, że na tle konkurencji mieli bardzo niskie ceny i kupiłem ten piec. Wiadomo jka to bywa,- fundusze ograniczone.. Teraz chyba się podnieśli, więc chyba mają wzięcie. Ja tam zadowolony bo pale 2 sezon i nic sie z tym piecem nie dzieje. Poleciłem ten piec znajomemu i też zadowolony, hula mu od roku. znalazlem ich strone w internecie

Piec mistrzostwo swiata! Wyczytalem w internecie, ze warto wziasc sterownik z PID, zapytalem o niego i piec cieploterm swietnie dziala. Jedyne co msuze robic to nasypac opal co kilka dni i wyrzucic popiul co z podajnika spada. Zero problemow, polecam!!!!!

witam mam piec tej że firmy o mocy 1.2kw kupiłem go w pazdzierniku sterownik negros mam domek 80m kwadrat. nowy dom z pustaka ocieplony 10cm styropian i na dobe mi spala 25kg ekogroszku czy to nie za duzo jak go ustawic i tryb pracy na norm.

Zadzwoń do nich, pomogą Ci to ustawić. U mnie 2 klientów tez miało jakiś problem, ale telefonicznie wszystko rozwiązali raz dwa.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.