Gość: Krystal89
2016-12-29 09:34
Co sądzicie o kotłach Ciepłoterm?
Witam! Co sądzicie o kotłach ciepłoterm? Widzę na allegro aukcje, cenę mają atrakcyjną, ale brak opinii w internecie na temat tych piecy. Ktoś ma od nich piec? Jak się sprawuje?
Gość: inowrocławianin
2016-12-29 11:28
Re: Co sądzicie o kotłach Ciepłoterm?
Moja opinia po pół roku użytkowania pozytywna. Zamawiałem piec z podajnikiem jakoś w lipcu. Pomogli mi dobrać moc kotła i dostarczyli go do domu gratis, nie miałem żadnych problemów, ale fakt faktem kupuje groszek dobrej jakości. Szwagrowi miałowy piec wyzionął ducha to mu poleciłem piec tej firmy, bo jestem zadowolony. Polecam
Gość: Władek70
2016-12-30 11:22
Ja też polecam. Jak na razie nie było problemów, a i przy ustawieniu sterownika mi pomogli. W styczniu zamówię drugi dla moich rodziców, bo jednak podajnik to wygoda.
Gość: legionista
2017-01-02 10:49
Dobry kocioł, polecam
Gość: edziu1979
2017-01-09 09:51
Piec nie chciał dobić do ustawionej temperatury, ale serwisant sprawnie mnie poinstruował i teraz wszystko działa bez problemu. Jednym z powodów byla jeszcze klapka w dmuchawie, którą trzeba było przekręcić, aby dostarczała więcej powietrza. Na sterowniku Negros, który mam trzyba bylo ustawić czas podawania na 17s i dmuchawe na 50% mocy, dalsza regulacja jest już banalna. Pozdrawiam i polecam! Klient z Gorzowa
Gość: danielo
2017-01-19 08:46
Dobre kotły, polecam je swoim klientom. Nie miałem jeszcze z tymi piecami żadnych problemów.
Gość: Zbigniew_woj
2017-02-03 13:03
Kupiłem ten piec, bo widziałem tutaj same dobre opinie. Trochę to podejrzane, że wszyscy tylko polecają, więc pojechałem do tej firmy zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda ten piec i jak jest robiony. W okolicy było wiele firm co te kotły produkują i ten cieploterm na prawdę wypadł dobrze, więc się zdecydowałem. Miałem małe problemy, ale serwis przyjechał na drugi dzień i okazało się, że wystarczyło jakąś klapkę przy dmuchawie ustawić. Polecam, bo nie tylko dobre wykonanie, ale i serwis u nich funkcjonuje bardzo dobrze.
Gość: Patryk K.
2017-03-06 08:36
Dobry piecyk cala zime grzal i wszystko w pozadku
Gość: Roman Instalator
2017-03-14 14:01
Jestem instalatorem kotłów c.o. i współpracuję z tą firmą. Poleciłem ten piec z podajnikiem na ekogroszek kilkudziesięciu osobom i nie mieli zadnych problemów. Podpisuje sie pod pozytywnymi komentarzami!
Mają też stronę internetową www gdzie można taki kocioł z podajnikiem zobaczyć i poczytać o nim- cieploterm.pl i wybrać produkt: kociol z podajnikiem