265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o kotłach Ciepłoterm?

Właśnie byłem oglądać u nich piec, który mają na stronie wystawiony jako kociol z podajnikiem
Pojechałem z zamiarem zakupu tego pieca, ale na miejscu okazało się, że mają kilka rodzajów kotłów 5 klasy na ekogroszek i pellet i taki też zakupiłem. Nawet mieli dostępny od ręki, więc zapakowali na swój samochód i dowieźli mi do domu w cenie. Polecam!

Cieszymy się z pochlebnych opinii na temat naszych produktów. W kwestii ustawiania parametrów oczywiście zawsze pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej- cieploterm.pl
Pozdrawiamy

Kociołek pierwsza klasa, pora się szykować na kolejny sezon.

Polecam mimo że nie ma na nie opinii kupiłem go w zeszłym roku w wrześniu i jestem bardzo zadowolony ale zmieniłem sterownik na skzp-02 a miałem z negros rużnica jest ale po ustawieniach ćierpliwych ale się opłaca

Witam. Kocioł zamontowany w październiku 2018. Na początku miałem trochę problemu z ustawieniem "z mojej winy" teraz wszystko gra. Cały podajnik wystarcza na 8 dni

Polecam kocioł tej firmy. Użytkuję już 2 rok nie było z nim jeszcze żadnych problemów.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.