265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

centrale basenowe

które centrale basenowe - jakich firm są najlepsze do małych basenów

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Ena Went (058) 300 96 00, www. ena went.pl

Proszę spróbować zaciągnąć języka o centralach VBW - OKEANOS.Myślę,że warto się tym zainteresować

czy są jakieś urządzenia z wyższej półki, chcę mięć wybór.

Typowe centrale basenowe prdukowane są przez: Menerga i Calorex. Może jeszcze inne ale nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć. Natomiast pisanie, że OKEANOS jest centralą basenową to po prostu gruuuba przesada. To znaczy, chodzi mi o to, że jeżeli kolega faktycznie zainteresoway jest taką niby-basenową centralą jak OKEANOS to możesz poprosić każdego producentra o zrobienie centrali w Epoxy i tyle. Do tego automatyka odpowiednia. A i tak po 3 latach wentylatory będą do wyrzucenia (max 5 latach)

Oferujemy urządzenia szwedzkiej firmy IV Produkt. Centrale basenowe Flexobad osuszają, wentylują, odzyskują ciepło oraz ogrzewają powietrze i wodę
Dzięki zastosowaniu wielostopniowego odzysku ciepła (również z pompami ciepła) oraz niezawodnej automatyce i przemyślanemu oprogramowaniu Flexobad zapewnia odpowiedni klimat i możliwie najnizsze koszty eksploatacji. Więcej informacji: Ena Went (058) 300 96 00, www. enawent.pl

"Centrale" Calorex to osuszacze!!!! prosze popatrzeć na budowę. Nie ma odzysku ciepła z powietrza usuwanego. Proces osuszania odbywa się wyłącznie na układzie pompy ciepła. Menerga proces osuszania realizuje przy udziale powietrza zewnętrznego i w zależności od konfiguracji urządzenia z pomocą układu pompy ciepła. Odzysk ciepła na wymienniku minimum 70%.

Mały basen to znaczy jaki ?

Z tego co wiem Calorex to centrale, tzn urządzenie które chłodzi grzeje i pilnuje pozostałych parametrów powietrza na pływalniach a do tego odzyskuje ciepło utajone do podgrzewu wody. Więc nazwa osuszacz jest krzywdząca :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.