273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Brak wentylacji

Witam
Kupiłam małą kawalerkę 23m2 brak komina wentylacyjnego do mieszkania wchodzi sie bezposrednio do małej kuchenki następnie bez drzwi do pokoju kuchnia jakby otwarta jak rozwiązać problem z brakiem wentylacji widziałam opinie kominiarską brak wentylacji w łazience i kuchni czy przebicie się przez sciane i wyciągnięcie jakiejś rury ponad dach pomorze coś rozmawiałam z zarządcą i tak podpowiedział nie wiem jaka to musiała by byc rura itd.. pomorze ktoś

Ja bym zamontował wentylację mechaniczna i nie wychodził ponad dach tylko zamontował czerpnię i wyrzutnię na elewacji.
Jak najmniejszy rekuperator i parę rurek.

W takim przypadku i tak musisz wszystko ustalić z administracją czy zarządcą budynku aby móc przebić się przez ścianę,prawda? Poza tym sama sobie z tym nie poradzisz,do tej operacji należy wezwać fachowca od tego typu instalacji,plus kominiarza.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.