Mitsubishi Electric Europe B.V. - logo

Mitsubishi Electric Europe B.V.

+48 22 468 27 50

Mitsubishi Electric od ponad 90 lat jest synonimem innowacyjności w obszarze systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Nie tylko tworzymy produkty. Nasz cel to także dzielenie się wiedzą na temat ich działania i oferowanych funkcjonalności. Zapraszamy na szkolenia, dzięki, którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności. Od początku 2015 roku zapraszamy na szkolenia, na których będą mogli Państwo odnowić posiadane certyfikaty lub uzyskać nowe.

Eco Changes
“Eco Changes – for a greener tomorrow” to przesłanie, które towarzyszy wszystkim działaniom Mitsubishi Electric.

Environmental Vision 2021
Environmental Vision 2021 to długoterminowa inicjatywa Mitsubishi Electric na rzecz ochrony środowiska. Zgodnie z jej założeniem Mitsubishi Electric do roku 2021 zobowiązała się do redukcji emisji CO2 do 30%.

Dane adresowe:
ul. Łopuszańska 38C
Warszawa
Warmińsko-mazurskie
Poland

Urządzenia Mitsubishi Electric znajdują zastosowanie w rolnictwie, a dokładnie w uprawie kwiatów. Przetwornice częstotliwości pomagają sterować i tworzyć odpowiednie warunki do rozwoju roślin. Jest to jedna z realizacji dystrybutora Mitsubishi Electric.
Jedna z realizacji dystrybutora Mitsubishi Electric, inteligentny system wentylacyjny w Centrum Nauki „Kopernik” firmy Mitsubishi Electric