Wymagania:
Poszukujemy osób do działu serwisu.
Opis stanowiska: - diagnostyka, naprawa, konserwacja, montaż urządzeń chłodniczych,
klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
- praca na terenie firmy oraz u Klientów
Wymagania: - wiedza techniczna branżowa
- wymagane doświadczenie w zawodzie - czynne prawo jazdy kat. B
- preferowane wykształcenie kierunkowe
Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres:
Poszukujemy osób do działu realizacji budów.
Opis stanowiska: - montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji
Wymagania: - podstawowa znajomość zagadnień z zakresu montażu instalacji klimatyzacji
i wentylacji
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres
KIEROWNIK ROBÓT BRANŻY KLIMATYZACYJNEJ I WENTYLACYJNEJ
Wymagania:
-uprawnienia budowlane branży sanitarnej,
-doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
-prawo jazdy,
-obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych, systemu Windows i podstawy
Auto Cad.
Oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe,
-dużą niezależność w działaniu