Opis stanowiska:
Wir planen unter Berücksichtigung regenerativer Energiequellen, wie z.B. Geothermie, Biomasse-
anlagen etc. die ganzheitliche und effiziente Auslegung der Anlagen im Gebäude für Heizung/Klima/
Lüftung und Sanitär.

IHRE AUFGABE

Als Mitglied unserer erfahrenen Teams sind Sie für die Grundlagen-ermittlung und Auslegung der
Anlagen zuständig, dazu gehören:
- Heizlastberechnung nach DIN EN 12831
- Kühllastberechnung nach VDI 2078, sowie die
- Rohrnetzberechnungen in den Bereichen: Heizung / Lüftung / Sanitär
- Erstellen von Leistungsverzeichnissen
- Baustellenleitung
- Koordination haustechnischer Gewerke incl. Bauabnahmen

IHR PROFIL

- Ingenieur (m/w)/Techniker (m/w) technische Gebäudeausrüstung (TGA)
- Schwerpunkt Heizungs-, Lüftungs- und Klimatechnik
- Teamplayer aber auch selbständige Arbeitsweise
- sicherer Umgang mit MS Office (Word/Excel/PowerPoint/Visio) und Berechnungsprogrammen
(z.B.: mh-Software)
- offen gegenüber neuen Themengebieten
- Quereinsteiger - durch modulare Einarbeitung kein Problem!
- Festanstellung mit leistungsbezogener Bezahlung

Wymagania:
Planujemy z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii, takich jak Energia geotermalna, biomasa
systemy, itp., holistyczne i efektywne projektowanie urządzeń w budynku na ogrzewanie / powietrza /
Wentylacja i sanitarnych.

Twoje zadanie

Jako członek naszego doświadczonego zespołu, jesteś odpowiedzialny za podstawowe określenia i interpretacji
Odpowiedzialne inwestycje, które obejmują:
- Obliczenie obciążenia ogrzewanie zgodnie z DIN EN 12831
- Obliczenie obciążenia chłodzenia zgodnie z VDI 2078 i
- Obliczenia sieci wodociągowej w obszarach ogrzewanie / wentylacja / sanitarnych
- Tworzenie specyfikacji
- Zarządzanie witryną
- Koordynacja dyscyplinach technicznych oraz zatwierdzeń dom

TWÓJ PROFIL

- Engineer (m / f) / technika (m / f) wyposażenie techniczne budynku (TBE)
- Skup się na ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji
- Zawodnik drużyny, ale również w stanie pracować samodzielnie
- Znajomość pakietu MS Office (Word / Excel / PowerPoint / Visio) oraz programów obliczeniowych
(Na przykład, oprogramowanie MH)
- Otwartość na nowe tematy
- Zmieniacze kariery - dzięki modułowej treningu nie ma problemu!
- Umowa z wynagrodzenia związanego wydajności