Opis stanowiska:
• Nadzorowanie wdrożenia nowych produktów oraz zapewnienie ciągłego doskonalenia i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
• Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego, definiowanie niezbędnych narzędzi,
• Programowanie maszyn CNC,
• Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem,
• Optymalizacja kosztów produkcji,
• Ocena zgodności z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną

Wymagania:
• Znajomość technologii obróbki skrawaniem, podstaw technologii obróbki plastycznej,
• Znajomość systemów CAD, preferowane Inventor , hyperCAD,
• Znajomość systemów CAM, preferowane hyperMILL ,
• Znajomość programowania w kodzie ISO, preferowane sterowanie HEIDENHAIN,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

• Umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Pełny etat, terminowe i stałe wynagrodzenie,
• Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Szkolenia specjalistyczne i nauka języka angielskiego,
• Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje z podaniem numeru referencyjnego VIG-DKJ-05 , CV , list motywacyjny oraz ewentualne referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.VIG@venture.pl