Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest dostawca kompletnych usług konserwacyjnych i serwisowych w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Rekrutacja odbywa się na stanowisko:

Szef Techniczny
(preferowana lokalizacja: Zachodnia lub Centralna Polska).

Zakres obowiązków:
- koordynowanie pracy: bezpośrednio kierowników serwisu i montażu, pośrednio serwisantów i montażystów, łącznie 40 osób,
- odpowiednie zorganizowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu,
- wsparcie techniczne i merytoryczne przy prowadzonych działaniach/projektach,
- odpowiedzialność za dział techniczny w Polsce.

Wymagania:
- doświadczenie w koordynowaniu pracy działu techniczne w spółce/firmie chłodniczej,
- umiejętności z zakresu diagnozy i naprawy automatyki chłodniczej wykorzystywanej w systemach chłodnictwa i klimatyzacji z wykorzystaniem zdalnych systemów monitoringu,
- nadzór/udział w uruchamianiu instalacji klimatyzacji precyzyjnej,
- certyfikat uprawniający do pracy z substancjami kontrolowanymi,
- mile widziane uprawnienia energetyczne SIMP, SEP,
- wiedza techniczna z zakresu napraw urządzeń klimatyzacyjnych,
- znajomość rynku chłodnictwa i klimatyzacji,
- mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu HVACR,
- prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- liczne szkolenia,
- narzędzia pracy, wliczając samochód,
- możliwość pracy na Home Office.