Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, o ugruntowanej pozycji na rynku. Rekrutacja odbywa się na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych
(Trójmiasto)

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie nowych dostawców podzespołów do produkowanych przez firmę urządzeń,
- negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
- negocjacje cenowe z dostawcami,
- poszukiwanie nowych produktów, komponentów, elementów wsadowych do urządzeń,
- przygotowywanie wszelkiego rodzaju porównań technicznych/cenowych,
- analiza ofert otrzymanych od potencjalnych dostawców,
- przygotowywanie, wysyłanie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
- analiza stanów magazynowych.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu HVACR,
- dokładność, komunikatywność, skrupulatność,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- sprawne poruszanie się w środowisku Windows oraz MS Office,
- umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznym zespole oraz spółce o międzynarodowym zasięgu,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- realny wpływ na kształtowanie polityki zakupowej firmy,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.