Opis stanowiska:
- Pozyskiwanie informacji o prowadzonych i istniejących inwestycjach budowlanych
- Docieranie do osób decydujących, prezentacja oferty, budowanie relacji długofalowych
- Współpraca z inwestorami, firmami projektowymi i budowlanymi w zakresie możliwości ujęcia w projektach usług sprzedawanych przez Firmę
- Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
- Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków

Oferujemy:

- Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- Jasno określoną sciężkę rozwoju zawodowego : docelowo osoba przejmie funkcję Kierownika Oddziału
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Samochód słuzbowy, telefon komórkowy, laptop

Wymagania:
- Znajomość lokalnego rynku inwestycji – mile widziane
- Orientacja na cel
- Komunikatywność (prowadzenie prezentacji, procesu obsługi klienta, budowanie relacji z klientem, szkolenia produktowe)
- Samodzielność w planowaniu czasu pracy
- Skuteczność prowadzonych działań
- Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu