Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji chłodnictwa komercyjnego. W związku z rozwojem struktur w Polsce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds Serwisu Instalacji Chłodniczych
(miejsce pracy: woj. śląskie i południowa Polska)

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie czynności serwisowych instalacji chłodnictwa komercyjnego, głównie na obiektach sklepów wielkopowierzchniowych.
- Prowadzenie przeglądów okresowych oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji u klientów.
- Odpowiedzialność za stawienie się na miejscu awarii zgodnie z założonym harmonogramem.
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mile widziane z zakresu chłodnictwa.
- Prawo jazdy kat. B.
- Dyspozycyjność.
- Kilkuletnie doświadczenie w serwisie instalacji HVAC, mile widziana znajomość instalacji chłodnictwa komercyjnego.
- Aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach.
- Uprawnienia SEP do 1 kV.

Firma zapewnia:
- Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji