Opis stanowiska:
Naszym klientem jest dostawca profesjonalnych rozwiązań technicznych z obszaru HVAC. W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds Marketingu HVAC

Zakres obowiązków:
- wsparcie w planowaniu/opracowywaniu koncepcji marketingowej oferowanych produktów,
- prowadzenie strony internetowej,
- organizowanie szkoleń, konferencji z dystrybutorami,
- udział w targach i wydarzeniach branżowych,
- prowadzenie projektów z obszaru wsparcia sprzedaży,
- analiza rynku oraz działań podmiotów konkurencyjnych,
- udział w opracowywaniu katalogów technicznych i innych materiałów reklamowych
- odpowiedzialność z mediami branżowymi,
- kontakt z zagranicznymi producentami odnośnie pozyskiwania pomocnych materiałów marketingowych,
- wsparcie w procesie przygotowywania doborów technicznych oraz ofert techniczno – handlowych.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w działaniach marketingowych, mile widziane w obszarze HVAC,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat. B,

Oferta:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
- znaczny udział w kreowaniu strategii marketingowej spółki.