Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest dostawca profesjonalnych rozwiązań systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. W związku z rozwojem spółki w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę produktów/rozwiązań technicznych – głównie agregatów chłodniczych,
- systematyczne kontakty z klientami (biura projektowe, wykonawcy, inwestorzy),
- budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
- odpowiedzialność za region województwa mazowieckiego i województwa podlaskiego,
- prowadzenie i poszerzanie bazy klientów w powierzonym regionie.

Oczekiwania:

- Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska,
- doświadczenie w sprzedaży w branży HVACR,
- prawo jazdy kat. B,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- znajomość lokalnego rynku dystrybucji.

Firma oferuje:

- Narzędzia pracy wliczając samochód,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
- dużą samodzielność w kreowaniu polityki sprzedaży spółki w regionie,

Zachęcam do przesłania CV na adres: k.suski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.