Wymagania:
Firma Profasnet Doradztwo Personalne w imieniu swojego Klienta, zagranicznego producenta drzwi przemysłowych oraz rozwiązań dla transportu i logistyki, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
Nr. Ref. PTH/bp/05
woj. śląskie/opolskie/dolnośląskie
Zakres obowiązków
* samodzielne pozyskiwanie i budowa relacji długofalowych z Klientami na terenie Górnego Śląska i wschodniej części woj. opolskiego
* dbanie o relacje z dotychczasowymi Klientami
* kontakt z Klientem końcowym tj. projektantem, wykonawcą, instalatorem, dyrektorem inwestycyjnym lub prezesem
* doradztwo techniczno-handlowe
Wymagania
* minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w strukturach sprzedaży budownictwa przemysłowego lub automatyki przemysłowej
* preferowane wykształcenie techniczne
* znajomość jęz. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
* umiejętność czytania dokumentacji technicznej
* prawo jazdy kat. B
* umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
Firma oferuje
* umowę o pracę
* atrakcyjne warunki wynagrodzenia
* samodzielne stanowisko (praca w systemie Home-Office)
* samochód, laptop, tel. kom
* uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
malgorzata.sikorowska@profasnet.pl.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Jednocześnie zapewniamy całkowitą poufność procesu rekrutacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".