Wymagania:
Dla swojego Klienta - firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu, producenta urządzeń z
zakresu techniki cieplnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny
Nr. ref.: OP/PHDT806/01
Opis stanowiska:
* Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z partnerami handlowymi w woj.: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie
* Rozpoznanie i ocena potencjału rynku.
* Obsługa dotychczasowych Klientów (wizyty: omawianie ofert, zbieranie opinii, dostarczanie materiałów reklamowych, itp.).
* Doradztwo techniczne w zakresie produktów.
Oferujemy:
* Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
* Niezbędne narzędzia pracy
* Pracę w firmie o stabilnej pozycji
Wymagania
* Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane po wydziale energetycznym, mechaniczno -energetycznym, sanitarnym lub mechanicznym).
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
* Mile widziana znajomość branży: ciepłownictwo, wentylacja - klimatyzacja lub chłodnictwo.
* Dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
* Prawo jazdy kat. B.
Kontakt:
KADRY POLSKIE
45-081 Opole, ul. Piastowska 1
tel./fax.:+48 (77) 423 27 14 +48 (77) 423 27 09
www.kadry-polskie.pl
Odpowiedz poprzez email:
cv.opole@kadry-polskie.pl