Wymagania:
Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Promotor marki w branży urządzeń klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
- Odpowiedzialność za prowadzenie wizyt handlowych na terenie sieci sklepów Praktiker, Castorama, Leroy Merlin, Obi i innych na podległym terenie,
- Koordynacji prowadzonych akcji marketingowych (gazetki reklamowe, szkolenia produktowe, akcje promocyjne),
- Informowania o ofercie handlowej firmy i specyfikacjach technicznych urządzeń klimatyzacyjnych,
- Dbałość o właściwą ekspozycję urządzeń w punktach sprzedaży (merchandising),
- Prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych dla kierowników stoisk i sklepów,
- Koordynacja procesów realizacji zamówień na podległym terenie,
- Organizacja szkoleń dla klientów sieci,
- Wsparcie Kierownika ds. Sprzedaży Marki w realizacji strategii sprzedaży na podległym terenie.
Wymagania:
- Wykształcenie min średnie (preferowane wyższe techniczne o profilu klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, inżynieria sanitarna),
- Mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi, budowlanymi,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Prawojazdy kat. B,
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne ,
- Umiejętność pracy w systemie zadaniowym z odpowiedzialnością za realizację postawionych celów,
- Samodzielność, dynamizm i energia w działaniu.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia) oraz zdobywania wiedzy i umiejętności,
- Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
ZGŁOSZENIA:
Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy
ul. Piwna 17b, 50-353 Wrocław
tel +48 71 321 05 15, fax +48 71 321 05 16
wroclaw@ol-polska.pl www.obiettivolavoro.pl