Opis stanowiska:
Poszukujemy Projektanta Instalacji Sanitarnych.

Możliwe formy współpracy to: umowa zlecenie, umowa o dzieło lub umowa/faktura z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Wymagania:

Min. 5 lat doświadczenia w samodzielnym projektowaniu instalacji sanitarnych (szczególnie instalacji c.o. i chłodu);
Mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie w tym Autodesk AutoCAD lub ZWCAD;
Znajomość programów branżowych wspomagających projektowanie ww. instalacji: Sankom i InstalSoft (szczególnie mile widziane doświadczenie w pracy z programem Audytor C.O.);
Znajomość norm i przepisów prawnych;
Bardzo dobra organizacja pracy;
Dobre zdolności komunikacyjne;
Dyspozycyjność i elastyczność;
Otwartość i zaangażowanie;

Wymagania:
Oferujemy:

Przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w biurze na terenie Warszawy – Bemowo),
Udział w ciekawych (międzynarodowych) projektach,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego.