Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
- tworzenie koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie branży instalacji sanitarnych,
- opracowywanie wycen instalacji,
- koordynacja międzybranżowa projektów, współpraca z klientem i uczestnikami procesu projektowego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne - branżowe,
- znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji sanitarnych,
- minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych,
- pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- znajomość programów branżowych (AutoCAD, Ventpack, aplikacje OZC, Word, Excel),
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego w szerokim spektrum ciekawych projektów branżowych,
- pracę w bardzo przyjaznej atmosferze.