Opis stanowiska:
• pomoc w rozwiązywaniu problemów i usterek technicznych
• organizacja i prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów
• budowanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami
• analiza rynku i potrzeb klientów
• udział w imprezach targowych, delegacjach

Wymagania:
• wysoka kultura osobista i doświadczenie w środowisku biznesowym
• komunikatywność, umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
• dyspozycyjność (gotowość do częstych i dłuższych wyjazdów służbowych)
• doskonała organizacja pracy, skrupulatność, samodzielność (umiejętność ustalania priorytetów), umiejętność postępowania w sytuacjach stresowych
• prawo jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży

Oferujemy:
• pracę w zespole młodych ludzi, w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
• szkolenia
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość zdobycia doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: export@flowair.pl
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.