Wymagania:
Klient Biuro Promo, wiodący na rynku światowym specjalista w sektorze energooszczędnego gazowego ogrzewania podczerwienią poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy na terenie Województwa Dolnośląskiego
ZADANIA NA STANOWISKU:
 Pozyskiwanie klientów
 Kontakty z projektantami i podwykonawcami
 Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne i handlowe
 Wsparcie przy tworzeniu projektów technicznych w zakresie ogrzewania
 Nadzór realizacji zleceń i prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
 Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
 Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży budowlanej lub grzewczej
 Wysokie zdolności interpersonalne
 Prawo jazdy kat. B
Miejsca pracy: Polska centralna i północna
Oferujemy:
Szkolenia zagraniczne, profesjonalne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w miłej atmosferze
Możliwości rozwoju w niemieckiej firmie z tradycjami
Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z nr ref.: PH/W/11 zamieszczonym w temacie wiadomości.