Wymagania:
PGB Human Resources dla swojego Klienta, czołowego producenta maszyn do budowy dróg na świecie poszukuje:
Monter-serwisant maszyn drogowo-budowlanych
MS_0109_KATOWICE_I
okolice Katowic
Obowiązki:
- serwis maszyn do budowy dróg u Klientów;
- naprawa maszyn u Klientów;
- dbanie o dobre relacje z Klientem poprzez fachową obsługę.
Wymagania:
- wykształcenie techniczne, najlepiej mechanik;
- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- praktyczne umiejętności z zakresu naprawy maszyn budowlanych;
- wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki, automatyki i budowy maszyn;
- gotowość do pracy w terenie;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B;
- samodzielność w działaniu;
- odpowiedzialność;
- zdolność znajdowania twórczych rozwiązań;
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim;
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód);
- intensywne szkolenia podnoszące kwalifikacje w firmie macierzystej w Niemczech;
- nastawienie na długoletnią współpracę.