Opis stanowiska:
Naszym klientem jest znany zagraniczny (europejski) producent kompresorów i sprzętu, posiadający 60 letnią tradycję w obszarze sprężonego powietrza i pozycję lidera na obsługiwanych przez siebie rynkach. W Polsce firma jest obecna od 10 lat. W związku z rozwojem nowego kanału sprzedaży oraz wyjściem na przeciw oczekiwań swoich klientów poszukujemy utalentowanych kandydatów z podonym doświadczeniem na nowe stanowisko:

Manager/Inżynier Sprzedaży – branża techniczna

Obszar działania: Południe Polski
Numer referencyjny: PR/000372

• Reprezentowanie firmy na rynku polskim oraz pozyskiwanie nowych klientów
• Wsparcie oraz doradztwo w kwestiach technicznych
• Negocjowanie cen oraz warunków biznesowych
• Nadzorowanie realizacji sprzedaży oraz opieki gwarancyjnej
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów
• Współpraca z General Managerem CEE nad strategią sprzedażową w Polsce
• Perspektywa tworzenia struktur sprzedażowych firmy w Polsce

Wymagania:
Oczekiwania:
• Doświadczenie w efektywnej sprzedaży w branży technicznej (2-5 lat), preferowane branże: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, sprężone powietrze, elektormechanika
• Wiedza z zakresu elektromechaniki
• Doświadczenie w branży sprężonego powietrza będzie bardzo dużym atutem
• Umiejętności rozwoju profesjonalnego kanału sprzedaży
• Umiejętność identyfikacji i szybkiego reagowania na potrzeby i problemy klientów
• Dynamiczna i samodzielana osobowość, postawa proaktywna
• Gotowość do częstych podróży
• Perfekcyjne umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
• Prawo jazdy kat. B

Oferowane:
• Możliwość rozwoju w stabilnej, zagranicznej firmie z 60 letnią tradycją
• Samodzielne stanowisko z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego
• Możliwość budowy pozycji firmy na rynku polskim (rozwój bezpośredniego kanału sprzedaży, prespektywa tworzenia struktur organizacyjnych firmy w Polsce)
• Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa, premia)
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód, mobliny internet)
• Szkolenie wprowadzające w centrali firmy za granicą
• Stale wsparcie handlowe i techniczne firmy