Opis stanowiska:
Firma KWBNet-Techniek poszukuje do pracy na terenie Holandii:
monterów systemów wentylacji, monterów systemów klimatyzacji i chłodnictwa. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje na stronie:
i rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej (UWAGA-odbieranie maili). Ofertę pracy można uzyskać tylko po wypełnieniu formularzy branżowych. Prosimy nie dzwonić ani nie pisać przed przejściem procedury rekrutacyjnej. Siedziba firmy KWB Net-Techniek w Holandii nie zajmuje się sprawami naboru pracowników. W związku z tym kontakt telefoniczny lub osobisty w naszej fili w Holandii w sprawach podjęcia pracy jest bezcelowy.
Prosimy nie przesyłać cv na podany w ogłoszeniu adres, tylko załączyć do formularza. Następnie pocztą mailową przesyłamy ofertę pracy. Po zaakceptowaniu cv jest tłumaczone na język holenderski. Możliwość aplikowania na oba zawody (wymaga osobnej rejestracji w systemie)

Wymagania:
Samodzielne wykonywanie instalacji z projektu, rozruch.
Umiejętność odbierania maili z systemu KWB Net-Technik i wypełniania formularzy branżowych. Umiejętność wgrania pliku CV do systemu KWB Net-Techniek (obowiązkowe)