Wymagania:
nr ref. MWK 03/08
Obowiązki:
- montaż przemysłowych instalacji wentylacji i klimatyzacji;
- serwis urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Kwalifikacje:
- niezbędne doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń wentylacji i klimatyzacji;
- wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe;
- opcjonalnie wykształcenie średnie kierunkowe;
- doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi;
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B;
- umiejętność szybkiego uczenia się;
- samodzielność, komunikatywność i elastyczność;
- zdolności manualne.
Oferta:
- umowa o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- szkolenia i kursy doszkalające;
- regularność i terminowość wypłat;
- ciekawa praca z możliwością rozwoju.
Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail:
p.iwanicki@pgbhr.com
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i numer referencyjny.
Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
PGB Human Resources
ul. Składowa 5 bud. B
61-888 Poznań
tel. 061 85 33 141
fax. 061 85 33 143
www.pgbhr.com